Pielęgnacja i porządkowanie terenów zewnętrznych

photo-page-16-002

Pielęgnacja zieleni

Sprzątamy również tereny zewnętrzne w pełnym zakresie: porządkujemy, usuwamy bieżące zanieczyszczenia i zabrudzenia, nawadniamy i pielęgnujemy zieleń w okresie letnim, nawozimy i regularnie kosimy trawę oraz przycinamy krzewy. W zależności od wymagań Klienta – ustalamy całościową stawkę ryczałtową podstawową, zawierającą wartość usługi bez środków eksploatacyjnych (nawóz, chemia), które zakupujemy i refakturujemy wg. faktycznego zużycia. To w naszej ocenie bardziej przejrzysty i korzystny wariant: Klient płaci za faktycznie wykorzystane materiały.

photo-page-14-002

Usługa odśnieżania – usuwanie, zapobieganie

W okresie zimowym zapewniamy utrzymanie w odpowiednim stanie dróg dla ruchu pieszego i samochodów – odśnieżanie dróg ręczne lub maszynowe, usuwanie mechaniczne oblodzeń, posypywanie dróg piaskiem lub mieszanką solno – chemiczną – w zależności od potrzeb i życzenia Klienta. Usługa rozliczana ryczałtem lub na zasadzie roboczogodzin – z uwzględnieniem materiałów eksploatacyjnych (piasek, sól) lub na zasadzie refaktury. Od 2010 roku – również odśnieżanie dachów – korzystne stawki, szybkie terminy oraz odpowiednio wyszkolony personel z uprawnieniami do prac na wysokości.

photo-page-15-002

Sprzątanie terenów zewnętrznych

W ramach pielęgnacji i sprzątania terenów zewnętrznych oferujemy również szereg usług powiązanych: rekultywację zieleni, uzupełnianie ubytków po zimie, usuwanie trudnych zabrudzeń z bruku i płytek chodnikowych (tłuszcze, guma do żucia). Oferujemy również usługę usuwania graffiti z elewacji budynków, wiat, przeszkleń. Wszelkie prace wykonujemy zarówno dla Klientów powiązanych stałymi umowami jak i na zasadzie zleceń jednorazowych.